Умови вступу

Прийом дітей до "Струмочка" буде здійснюватися з 18 серпня 2021 р. щодня з 14:00 до 16:00 год.

Перелік документів:

• документ про реєстрацію місця проживання ,або при відсутності реєстрації (приписки) довідку з місця роботи в Івано-франківському ОТГ одного із батьків;
  • копія свідоцтва про народження;
  • реєстраційна картка (оригінал);
  • медична довідка форми 086-1/0;
  • довідка про щеплення форми 0-63;
  • довідки, що визначають принадлежності до пільгових категорій;
  • зошит на 24 сторінки.

Шановні батьки !

Адреса ЦНАП:

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності, 9 (стіл №12)

Телефони: 75-01-19, 75-20-41, 75-20-61

Графік: з понеділка до п'ятниці (9:00-16:00)

Відповідно до Положення про порядок загальноміської електронної реєстрації дітей до поступлення у ДНЗ м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 30.08.2017р. № 228-15, з 02.01.2018 р. розпочинається електронна реєстрація дітей у дошкільні заклади (групи) компенсуючого типу (санаторні та спеціальні). Для реєстрації дітей у дошкільні заклади (групи) компенсуючого типу, крім уже встановленого переліку документів, необхідно надати довідку про те, що дитина перебуває на диспансерному обліку з приводу захворювання, яке є профільним для закладу, що обрав заявник.

Зареєструвати дитину у дошкільні заклади (групи) компенсуючого типу можна не раніше, як з дворічного віку, а у заклад для дітей з тяжкими вадами мовлення - з трирічного віку (п.3.8.Положення).

Івано-Франківський загальний міський електронний реєстр дітей на поступлення до ДНЗ міста