Про дошкільний заклад

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу 1 вересня 1986 року, розташований на вул.Довга,4 у двоповерховій будівлі загальною площею 2658,4 кв.м., збудований в 1986р. за типовим проектом, приміщення розраховане на 12 груп (проектна потужність - 220 місць).

Одне групове приміщення переобладнане на спортивний зал і тому в ЗДО функціонує 11 груп - проектна потужність 210 дітей, на даний час у закладі виховується 298 дітей.

• ясельного віку (3-й рік життя) - 2 - загального розвитку,
  • дошкільного віку (3 роки і старше) - 9 груп загального розвитку, з них 5 - для дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивні групи)

Для дітей з особливими освітніми потребами відповідно Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 06.02.2015 №104/52 «Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах» та Листом Міністерства освіти і науки України від 12.10.2015 року №1/9-487 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах» з 2018 року організовано інклюзивні групи. На даний час працює 3 інклюзивні групи.

Режим роботи закладу відповідає вимогам законодавства. Заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем: 10,5-годинним режимом роботи в інклюзивних групах та 12-ти годинним у групах загального розвитку.

Мова освітнього процесу - українська.

Графік роботи:

7.30 год. - 18.00 год.  (групи «Бджілка», «Сонечко», «Колобок», «Вишенька», «Соняшник», «Віночок», «Ромашка», «Метелик», «Дзвіночок», «Калинонька», «Барвінок»)

Дошкільний заклад працює за такими освітніми програмами:

основна - Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

парціальні:

Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура»

Парціальна освітня програма «Англійська мова для дітей віком від 3 до 6 років»

Освітня програма дошкільного закладу (ясла-садок) №12 «Струмочок» Івано-Франківської міської ради на 2023/2024 навчальний роки

Педагогічний склад:

• 1 - директор
  • 1 - вихователь-методист
  • 22 - вихователі
  • 5 - асистент вихователя
  • 1 - інструктор з фізкультури
  • 2 - музичні керівники
  • 1- практичний психолог
  • 1 - керівник гуртка англійської мови

Якісний склад педагогічного колективу:

Всього - 34 педагогів освіта у яких :

• вища - 30 педагоги
  • середня - спеціальна - 4 педагогів

Кваліфікація:

• вища категорія - 6 педагогів ,
  • І категорія - 4 педагогів,
  • ІІ категорія - 6 педагогів,
  • спеціаліст - 18 педагогів,
  • "вихователь методист" - 5 педагогів,
  • "відмінник освіти" - 1 педагог.

Педагогічні звання:

• «вихователь - методист» - 3 педагоги,
  • «старший вихователь» - 1 педагог,
  • «Відмінник освіти України» - 1 педагог.

РАДА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №12 "СТРУМОЧОК"

Голова ради - Андрусів О.Г.

Секретар ради - Коцюк Х. Б.

Члени ради:

• голови батьківських комітетів груп та їх заступники, від колективу дошкільного закладу

Глиджук В.В. - директор

Трач Н.М. - вихователь-методист

Байдюк Г.Б. - практичний  психолог

Андрусів О.Г. - вихователь, голова ПК

Матеріально-технічне забезпечення

Наш «Струмочок» має своє подвір'я площею 0,93га. Огороджене з усіх сторін. На території багато зелених насаджень, фруктовий сад, декоративні кущі, квітучі клумби.

Кожна група має прогулянковий майданчик з альтанками, пісочницями та ігровим обладнанням. Створено спортивний майданчик. Облаштовано городи для праці дітей та спостережень за ростом рослин.

Будівля ЗДО забезпечена гарячою та холодною водою, підключено до загальної системи опалення та каналізації.

Внутрішні приміщення естетично оформленні. Для проведення занять, свят та розваг дітей є музичний та спортивні зали. Що наповненні необхідним інвентарем. В групах створенно усі умови для ігор та навчальної діяльності дітей. Повністю забезпечено меблями, м'яким інвентарем, столовими приборами, спортивним інвентарем та іншим.

Облаштовано кабінет бухгалтера, методичний кабінет, кабінет логопеда, кабінет практичного психолога, кабінет музичних керівників з костюмерною, кабінет інструктора з фізкультури та медичний кабінет.

Створено сенсорно-релаксаційну кімнату, яку забезпечено сучасним релаксаційним обладнанням, меблями, сухим басейном з кульками, наборами розвивальних ігор, світловою пісочницею, установкою для бульбашок з рідиною, наборами іграшок для пісочної терапії.

До послуг вихователів є магнітофони, музичний центр, ноутбук, мультимедійна установка, переносна колонка підсилювач звуку з мікрофонами.

В закладі функціонує харчоблок, який забезпечений необхідним кухонним посудом та технологічним обладнанням: електроплитами, електром'ясорубкою, електрошинковкою, холодильниками.

Для роботи пральної придбано сучасні пральні машини, є центрфуга і каток для прасування.

В закладі проведено безкоштовно інтернет.