гурток англійської мови

освіта повна вища,

закінчила Прикарпатський національний університет,

стаж роботи - 9 років,

кваліфікаційна категорія - І .

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Статутом дошкільного навчального закладу та на підставі вивчення запиту батьків в ДНЗ №12 було відкрито гурток з вивчення англійської мови. Питання надання платної освітної послуги розглядається щорічно на батьківських зборах.
Сума оплати становить 55 грн. за дитину в місяць.

Діти активно включаться у спілкування з педагогом, використовуючи іноземну мову. Дошкільники використовують у мові англійські слова, підспівують, декламують вірші. На заняттях використовуються цікаві дидактичні матеріали, велика кількість ігор і посібників для навчання дошкільнят іноземним мовам.
Заняття проводяться у вигляді гри. Педагог підіграє і спілкується з дітьми на іноземній мові, а діти природним чином засвоюють лексичні одиниці і складні мовні конструкції.